Головна » Статті » Відео » Телепередачі

У категорії матеріалів: 9
Показано матеріалів: 1-5
Сторінки: 1 2 »

 Притча про чоловіка який дотримувався посту, і розповідав це усім, так би мовити - хвалився. Коли постнику сказали постити але не розказувати нікому, то люди подумали що постника окутав демон...

Дивись відео та дізнайся більше

Автор: Taras - Переглядів: 1225 Детальніше

 Шекспір називав їх "невідкрита країна", а ми називаємо їх "небеса". Це повна протилежність пеклу. Вони впливали на політику і визначали долю народів. Для багатьох небеса визначають те, як вони живуть і як помирають... Чи справді існує "Царство небесне"? Якщо так, яке воно і хто туди потрапляє?

Запис з телеканалу: МЕГА

Автор: Taras - Переглядів: 1718 Детальніше

Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан. Вийшов на берег, а з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва — Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з'явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.

Відео тривалістю: 05:07

Автор: Taras - Переглядів: 873 Детальніше

Х-Фактор

гала-концерт 12 фіналістів

Тривалість: 1:52

Автор: Taras - Переглядів: 933 Детальніше
Сьогодні одразу три свята - Святвечір, Різдво та Хрещення - згідно з різними календарями православних конфесій. Греки, наприклад, народження Христа відсвяткували ще у грудні, росіяни - зроблять це завтра. А вірмени відзначають Різдво уже 6-го січня, в один день із Хрещенням.
Автор: Taras - Переглядів: 900 Детальніше
1-5 6-9