Головна » Статті » Відео

У розділі матеріалів: 43
Показано матеріалів: 1-5
Сторінки: 1 2 3 ... 8 9 »

              Роль ГРОШЕЙ у нашому житті


думки християн та служителів церкви
Автор: Taras - Переглядів: 1817 Детальніше
                Служіння в армії
Автор: Taras - Переглядів: 1785 Детальніше
Жива віра – програма, яка покликана оживити і поглибити віру кожного охрещеного християнина.

У випусках «Живої віри» братимуть участь як священики, так і миряни, які погодилися поділитися з нами своїм життям віри. Тут ви зможете дізнатись про життя Церкви в світі та в Україні. В рубриці «Жива історія» – фільми-портрети про людей, які вже прожили більшу частину свого життя і здобули певний духовний досвід, а також нариси історії наших християнських святинь.

А ще будемо цікавитись важливими для християнина питаннями, запитуючи, що думають про них пересічні люди, а найважливіше – почуємо офіційну думку Церкви з того чи іншого питання.

І завершить програму рубрика «Духовна пожива». В ній ви будете дізнаватись про духовні книги, фільми, музику, які можуть стати дуже корисними в нашій земній мандрівці до Небесної Батьківщини.
Автор: Taras - Переглядів: 1027 Детальніше

 "...минулі рани, дають про себе знати, потрібно йти вперед, себе перемагати, усі ми люди, ми здатні помилятись, потрібно йти вперед, ніколи не здаватись! ПОЧНИ З НУЛЯ, СВОЄ НОВЕ ЖИТТЯ, ЗАБУДЬ, ПРО ВСЕ, НЕХАЙ ЛЮБОВ В ТОБІ ЖИВЕ..." 

Автор: Taras - Переглядів: 1320 Детальніше

 

«Як і деякі інші діти, 12-річний Тревор МакКінні вірив в доброту людської природи. Як і багато інших дітей, він був сповнений рішучості змінити світ на краще. На відміну від більшості інших дітей, йому це вдалося. » 

Подивись цей фільм!!! Ось трейлер до нього, а сам фільм у статті, тисни детальніше або натискай на заголовок статті. 


Автор: Taras - Переглядів: 1056 Детальніше
1-5 6-10 11-15 ... 36-40 41-43