Головна » Статті » Відео » Фільми

У категорії матеріалів: 8
Показано матеріалів: 1-5
Сторінки: 1 2 »

 

«Як і деякі інші діти, 12-річний Тревор МакКінні вірив в доброту людської природи. Як і багато інших дітей, він був сповнений рішучості змінити світ на краще. На відміну від більшості інших дітей, йому це вдалося. » 

Подивись цей фільм!!! Ось трейлер до нього, а сам фільм у статті, тисни детальніше або натискай на заголовок статті. 


Автор: Taras - Переглядів: 1056 Детальніше

 Ви тільки подивіться в їхні очі, в цих очах радість, доброта, бажання жити і пізнавати світ... В той час як ми живемо матеріальним, думаємо про якісь вибори, витрачаємо мільярди на рекламу, і мріємо про гроші... Вони ж радіють тому що сьогодні зійшло сонце, і ЖИТТЯ продовжується :) 

Будьмо добрішими один до одного, любім ближніх, бережіть те що маємо ми, життя дуже коротке, а встигнути треба багато чого, а ми витрачаємо час на ігри з машинами, а можна ж вийти у двір і погратись з друзями під променями сонця. Ми кожен день ідемо з роботи і на роботу, завжди удись спішимо, заради того щоб получити більше грошей, забуваючи про наших дітей, ЦІ ДІТИ ТЕЖ НАШІ !!! Будьмо милосердні, будьмо добріші, і радіймо життю...

Перегляньте цей відеокліп.

Автор: Taras - Переглядів: 1178 Детальніше

 Спроба детально відтворити останні 24 години земного життя Ісуса Христа. Дія починається в саду Гефсиманському, куди Ісус прийшов помолитися після Таємної вечері. Ісус чинить опір спокусам, яким піддає його Сатана. Зраджений Іудою Іскаріотом, Ісус арештований. Його приводять назад до Єрусалиму, де керівники фарисеїв звинувачують його в богохульстві, і суд над ним завершується смертельним вироком. Ісуса приводять до прокуратора Іудеї Пилата, який вислуховує звинувачення, висунуті фарисеями. Зрозумівши, що мова йде про політичний конфлікт, Пилат передає справу цареві Іроду. Ірод посилає Ісуса назад до Пилата, і той пропонує натовпу зробити вибір між Ісусом і розбійником Варравою. Натовп вибирає: свободу — Варраві і смерть Ісусові. Ісуса передають римським солдатам і піддають биттю. Спотвореного до невпізнання його знову приводять до Пилата, який показує його натовпу, немов кажучи: «Хіба цього недостатньо?» Натовпу недостатньо. Пилат умиває руки і наказує зробити так, як бажає натовп. Ісусові дають хрест і наказують пронести його по вулицях Єрусалиму до самої Голгофи. На Голгофі Ісуса розпинають, і він проходить через останню спокусу: страх, що Отець його покинув . Він долає цей страх, дивиться на свою матір Марію і вимовляє слова, які може зрозуміти до кінця тільки вона: «Відбулося».

Представлено три версії фільму:

  • українська (якщо не помиляюсь то тільки дві людини його озвучують);
  • російська (багатоголосна);
  • англійська (оригінал).

Тривалість: 127 хвилин.


Автор: Taras - Переглядів: 1044 Детальніше
Це історія любові матері Ісуса Христа Марії і названого батька Йосифа. Вони полюбили один одного не дивлячись на різницю у віці, суспільний статус і походження ...

 Загалом розповідь про життя Марії і Йосифа до народження Ісуса і до смерті Йосифа.      

Тривалість: 03:23:01 (цілком серій: 2)

Автор: Taras - Переглядів: 2442 Детальніше

Її важали святою ще при житті. Їй випала нелегка і радісна доля нести людям – в який раз! – благу вістку, що Бог є любов і що сенс життя кожного смертного тільки в тому, щоб любити і бути коханим. В ХХ столітті вона стала не просто символом милосердя, але разом зі своїми послушницями являла реальну силу, з якою не можна було не рахуватися. Нею захоплювалися, перед нею схиляли свої голови, її обожнювали.

Тривалість: 2:43:00

Автор: Taras - Переглядів: 1118 Детальніше
1-5 6-8