Головна » Статті » Зарубіжне » Мультфільми

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

     Події мультфільму відбуваються в стародавньому Єрусалимі за часів життя Ісуса Христа.
     Герой історії, відважний хлопчик Єремія з величезним завзяттям бажає служити новому Цареві Ізраїлю. Однак, побачивши Ісуса, який не схожий на величного царя, він розчаровується.

     Незважаючи на свої помилки, Єремія дізнається істину про Ісуса і стає свідком виконання найбільшого обітниці в історії людства - воскресіння Ісуса Христа.Тривалість: 46 хвилин

Автор: Taras - Переглядів: 1263 Детальніше
 Мультиплікаційний фільм «Цар сновидінь» (Josep: King of Dreams) зняли аніматори США в 2000 році. Режисером цього музично-пригодницького мультфільму був Роб ЛаДука, який зняв картину за сценарієм Євгенії Босвік-Сінгер. У мультфільмі «Цар сновидінь» чудовим чином об'єднані старовинні давньоєгипетські оповіді з сучасною музикою і якісною анімацією. Автори постаралися стилізувати старовинні зображення в сучасному форматі, створивши цікавий пригодницький фільм, який цікавий всім глядачам, кожен з яких знайде щось своє, власне в цій стародавній легенде.Сюжет мультфільму «Цар сновидінь»: Йосипа, улюбленого з синів Якова, заздрісні брати продали в рабство за 20 срібників. Його відвезли в Єгипет і продали Потіфара, начальнику охорони фараона. Дружина Потіфара помітила працьовитого раба і перевела його на свою половину. Спостережливість Йосипа дозволила йому викрити обманщика торговця, ніж Йосип заслужив повагу господаря. Але жіноча заздрість і помста змусила Потіфара посадити його у в'язницю. Завдяки своєму дару тлумачити сни, Йосип був представлений до двору фараона і став одним з найвпливовіших людей Стародавнього Єгипту ...
Автор: Taras - Переглядів: 1184 Детальніше
 Запрошуємо тебе на поляну лева Кінгслі, де завжди весело і цікаво,
  тому що тут збираються всі лісові мешканці,
  щоб послухати розповіді лева.

  Мудрий лев знає багато цікавих та повчальних історій – про Йону, Рут,  Даниїла та інших біблійних героїв.

  З історій лева Кінгслі ти дізнаєшся, що такі риси, як слухняність і терпіння,    доброта і взаємодопомога – дуже важливі та необхідні в житті.

  Але, найголовніше, ти зрозумієш, що найкращий вихід в складних                 ситуаціях - це довіряти Богу і віддати Йому всі проблеми.                                  

    10 мультфільмів    

 

Автор: Taras - Переглядів: 1038 Детальніше