Головна » Статті » Музика » Аудіокниги

У категорії матеріалів: 6
Показано матеріалів: 1-5
Сторінки: 1 2 »

 

«Призначено людині раз народитися і раз померти. Я ще не народився, а вже зазнав смерті. Різні є хресні дороги, над якими роздумують люди, бо вони з’єднані з Тобою, Христе, знаходять роздуми для свого земного життя, яке через випробовування веде їх до смерті. Зі мною, з мільйонами мені подібних, через нашу спільну долю все інакше. Наше життя закінчилося там, де й почалося – в лоні матері. Христе! Передвічний Сину Отця, будь зі мною на моїй Хресній дорозі, хоч такій короткій, але страшній, і навчи пробачати тим найріднішим – моїм батькам.»

Тривалість: 25 хвилин + ТЕКСТ (.doc)

Автор: Taras - Переглядів: 1119 Детальніше

 Ви можете слухати усі чотирнадцять стацій в онлайні. Дуже мені сподобалась Хресна Дорога перш за все тим що ведуть її діти, раджу послухати.


    *Нажаль, я на знайшов детальної інформації про виконавців та авторів цієї Хресної Дороги, якщо у Вас є якась інформація про виконавців прошу написати у коментарях. 

Автор: Taras - Переглядів: 4019 Детальніше
  Хресну Дорогу служить протоієрей Олександр ЛЕВИЦЬКИЙ

   Співають студенти ІФДС: В. ШТАНГРЕТ, Ю. БОЄЧКО, В. ПАЛАМАР, В.  РАВЛЮК  

   Слова Ісуса і стації читає: Іван КОЛОСОК

   Розважання читає: Юрій БОЄЧКО

   Художній керівник: М. Мудрик
Автор: Taras - Переглядів: 1699 Детальніше
 Якщо ви ходите до церкви, але не вповні розумієте зміст і суть Літургії, щойно почали брати участь у Службі Божій і хотіли б краще зрозуміти її, ще не ходите до церкви, але хотіли б більше дізнатися про Літургію - ТОДІ ЦЕЙ ДИСК ДЛЯ ВАС!
Автор: Taras - Переглядів: 1103 Детальніше
 Григорій (Роман) Планчак — єромонах, ігумен монастиря святого Теодора Студита (УГКЦ) у селі Колодіївка, Тернопільська область.
Народився 16 травня 1960 року у місті Прнявор, Республіка Боснія і Герцеговина, (Югославія). Влітку 1979 року вступив до мо настиря оо. Василіян у м. Кула, Сербія, Югославія. Восени 1979 року був покликаний до військової служби у місті Сараєво. У грудні 1980 року повернувся після закінченої військової служби у монастир до міста Кула. У січні 1981 року, з благословення настоятелів, переїхав до монастиря св. Йосафата в м. Ґлен-Ков (Glen Cove) Лонг-Айленд, штат Нью-Йорк, США, де протягом двох років відбув новіціят. З 1983 по 1990 рік проходив філософські та богословські студії у Римі. Богословські студії закінчив у Григоріянському Богословському Університеті, а ліцензіят з Патристичної духовості в Орієнтальному Інституті.
У Римі 1 січня 1988 року склав схиму, а 29 травня того ж року одержав священичі свячення з рук папи Римського Отця Івана Павла ІІ, у базиліці святого Петра. У січні 1991 року повернувся в Україну, де виховував кандидатів і новиків як соцій магістра у монастирі отців Василіян у селі Крехів. Восени 1992 року, згідно з рішенням Провінційної та Генеральної Рад оо. Василіян, був призначений ігуменом і парохом монастиря у Кулі, Югославія.
 
Автор: Taras - Переглядів: 1964 Детальніше
1-5 6-6