Головна » Статті » Про нас

У розділі матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Автор: Taras - Переглядів: 928 Детальніше

 Від автора "Терноцвіт": 

"Основним завданням християнського сайту "Терноцвіт" є поширення слова Божого!!!!
"Iдiть, отже, i зробiть учнями всi народи: христячи їх в iм'я Отця i Сина i Святого Духа; навчаючи їх берегти все, що я вам заповiдав. Отож я з вами по всi днi аж до кiнця свiту." Цей наказ Iсуса апостоли почали виконувати зараз же пiсля Зiслання Святого Духа. Ми бачимо тепер, двi тисячi рокiв пiзнiше, що Церква Христова iснує на кожному континентi, майже в кожнiй державi свiту. Але, замiсть щоби Церква щораз краще розвивалася, виглядає, що поганство, матерiялiзм i атеїзм стають все сильнiшими. Чому? Бо ми самi занедбали Христа, Його науку, Його Церкву, Його наказ навчати всi народи. Цей наказ вiдносився не тiльки до апостолiв, а до кожного з нас. З хвилиною, коли ми визнаємо Христа, як свого Бога, ми стаємо Його учнями, ми вiд тiєї хвилини покликанi дiлитися своїм знанням про Бога з тими, з якими ми в життi зустрiчаємося....
"

Автор: Taras - Переглядів: 1393 Детальніше
 Від автора "Небо": "Слава Богу! Слава навіки!

  Вітаємо Вас на сайті "Небо"! Він присвячений християнській тематиці, темам про дітей і для дітей, та інші. Сподіваємося, що Ви знайдете тут щось корисне чи цікаве для себе і приємно проведете час на сайті "Небо".  "
Автор: Taras - Переглядів: 1014 Детальніше
  Від автора КІРІОС:    "Звати мене Тарас, я випускник Духовної Семінарії, на даний момент рукоположений у диякони. Будучи відвертим з вами, хочу сказати: думка про поширення Слова Божого в мережі інтернет у мене виникла давно, проте не зразу стала реальністю, пройшовши не легкий шлях - вона перед вами, вірніше у ваших моніторах - наш Християнський портал "Кіріос"!"
Автор: Taras - Переглядів: 1542 Детальніше

ПОСИЛАННЯ НА СВОЇ САЙТИ ЗАЛИШАЙТЕ У КОМЕНТАРЯХ  

Автор: Taras - Переглядів: 900 Детальніше