Головна » Статті » Дитяча сторіночка

У розділі матеріалів: 8
Показано матеріалів: 1-5
Сторінки: 1 2 »

Тривалість: 4:06 

Раджу для перегляду !

Автор: Taras - Переглядів: 1178 Детальніше
  Це історія життя Христа, побачена очима дітей, які жили в той час, коли Ісус ходив по землі. Фільм "Історія Ісуса Христа для дітей "створено на основі фільму" Ісус ".
Присутні в хліві діти розповідають один одному історії про Ісуса Христа, діляться сумнівами і задають питання якф цікавлять кожну дитину і спільними зусиллями пізнають істинність Христа. У фільмі описується весь життєвий шлях Ісуса Христа від Різдва до Вознесіння. Юнацькі мандри і хрещення, набуття дару і проповідь нового вчення, опалу, зрада учнів і мученицька смерть, - всі віхи земного шляху Ісуса. Історія сина людського повідана простими дитячими словами. 
Автор: Taras - Переглядів: 1500 Детальніше

В ніч перед Різдвом в невеличкому міському кафе сталася ця дивовижна історія...

Кумедні й веселі головні герої мультфільму - іграшки - розігрують історію народження Ісуса Христа, про яку розповідається у Великій Книзі.

Пілот Піт, його вірний друг літак Газ та їхні найліпші друзі - кінь Галлоп, вертун Текс, слониха Тіна та комп'ютерний експерт Чіп не залишать байдужими жодного, хто подивиться цей чудовий мультфільм!


Автор: Taras - Переглядів: 1194 Детальніше


Мультфільм для дітей, українською мовою (UA, ukr)

Виробництво - Відеопроект "З любов'ю до дітей"
Мультфільм - про народження Ісуса Христа та про Зірочку, яка хотіла повністю себе подарувати Богові.
Коляда "Тиха ніч", композитор Ф. Грубер
Автор: Taras - Переглядів: 986 Детальніше

Різдвяний скарб Міхея - звичайнісінький хлопчик пастух в одну ніч іде з дому, бажаючи заробити грошей для своєї родини. До Міхея приходить Ангел і говорить про те, що, слідуючи за яскравою зіркою в небі, він знайде скарб. Прекрасна зірка в нічному небі приводить хлопчика до Віфлеєму. Який ж скарб знайшов він там?

Автор: Taras - Переглядів: 2943 Детальніше
1-5 6-8