Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 115
Показано матеріалів: 6-10
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 22 23 »

Автор: Taras - Переглядів: 1731 Детальніше
Жива віра – програма, яка покликана оживити і поглибити віру кожного охрещеного християнина.

У випусках «Живої віри» братимуть участь як священики, так і миряни, які погодилися поділитися з нами своїм життям віри. Тут ви зможете дізнатись про життя Церкви в світі та в Україні. В рубриці «Жива історія» – фільми-портрети про людей, які вже прожили більшу частину свого життя і здобули певний духовний досвід, а також нариси історії наших християнських святинь.

А ще будемо цікавитись важливими для християнина питаннями, запитуючи, що думають про них пересічні люди, а найважливіше – почуємо офіційну думку Церкви з того чи іншого питання.

І завершить програму рубрика «Духовна пожива». В ній ви будете дізнаватись про духовні книги, фільми, музику, які можуть стати дуже корисними в нашій земній мандрівці до Небесної Батьківщини.
Автор: Taras - Переглядів: 1027 Детальніше

 "...минулі рани, дають про себе знати, потрібно йти вперед, себе перемагати, усі ми люди, ми здатні помилятись, потрібно йти вперед, ніколи не здаватись! ПОЧНИ З НУЛЯ, СВОЄ НОВЕ ЖИТТЯ, ЗАБУДЬ, ПРО ВСЕ, НЕХАЙ ЛЮБОВ В ТОБІ ЖИВЕ..." 

Автор: Taras - Переглядів: 1320 Детальніше

 

«Як і деякі інші діти, 12-річний Тревор МакКінні вірив в доброту людської природи. Як і багато інших дітей, він був сповнений рішучості змінити світ на краще. На відміну від більшості інших дітей, йому це вдалося. » 

Подивись цей фільм!!! Ось трейлер до нього, а сам фільм у статті, тисни детальніше або натискай на заголовок статті. 


Автор: Taras - Переглядів: 1056 Детальніше

 Ви тільки подивіться в їхні очі, в цих очах радість, доброта, бажання жити і пізнавати світ... В той час як ми живемо матеріальним, думаємо про якісь вибори, витрачаємо мільярди на рекламу, і мріємо про гроші... Вони ж радіють тому що сьогодні зійшло сонце, і ЖИТТЯ продовжується :) 

Будьмо добрішими один до одного, любім ближніх, бережіть те що маємо ми, життя дуже коротке, а встигнути треба багато чого, а ми витрачаємо час на ігри з машинами, а можна ж вийти у двір і погратись з друзями під променями сонця. Ми кожен день ідемо з роботи і на роботу, завжди удись спішимо, заради того щоб получити більше грошей, забуваючи про наших дітей, ЦІ ДІТИ ТЕЖ НАШІ !!! Будьмо милосердні, будьмо добріші, і радіймо життю...

Перегляньте цей відеокліп.

Автор: Taras - Переглядів: 1178 Детальніше
1-5 6-10 11-15 16-20 ... 106-110 111-115